Ako sa k nám dostanete?

Naše zákaznícke centrum sa nachádza v Petržalke hneď za Starým mostom, vedľa domu s nábytkom Albero, poblíž TPD a Ekonomickej univerzity. Lokalita je dobre dostupná motorovým vozidlom i MHD. Nachádzame sa v Polyfunkčnom objekte Vodotika, na V. poschodí východnej veže.

Ako sa k nám dostanete autom?

Ak budete prichádzať smerom z Ružinova, odporúčame trasu cez Prístavný most. Pri prvom zjazde do Petržalky sa budete držať na ľavo a zídete z diaľnice (rovno by ste pokračovali k Auparku). Hneď pri prvej možnosti zabočíte doprava a čoskoro budete po celý zvyšok cesty vidieť po pravej strane Polyfunkčný objekt Vodotika v ktorom sídlime. Parkovanie je možné pred budovou.

Ak použijete diaľničný obchvat zo smeru GYOR, WIEN, alebo ak pri ceste z centra mesta zídete pri Auparku z Nového mosta, najistejšie sa k nám dostanete tak, že pri budove Relax centra (resp. pri budove Atria) zabočíte doprava a prejdete cez železničné priecestie. Hneď potom zabočíte doľava a čoskoro budete po celý zvyšok cesty vidieť po ľavej strane Polyfunkčný objekt Vodotika v ktorom sídlime. Parkovanie je možné pred budovou.

Ako sa k nám dostanete prostredníctvom MHD?

Bezprostredne pri našej budove sa nachádza zastávka MHD Bosákova (84,96,196). Poblíž sa nachádza zastávka MHD Šustekova (68,88,99) a Farského (95).